Dertigersdip?

'Plots vervloek ik campers. Het leek me altijd leuk om er eentje te hebben, voor kortere weekendjes weg of vakanties, maar mijn vriendin wil nu het liefst permanent in zo'n ding wonen en ermee onderweg zijn. Onze levens zijn nu saai, is haar idee. We hebben beiden werk dat we goed op de laptop thuis en dus ook in een rijdend huis zouden kunnen doen. We hebben geen kinderen dus wat let ons? Nou, ik heb er dus geen zin in.

Natuurlijk zie ik via social media dat velen zo op pad zijn, maar volgens mij idealiseren ze deze levensstijl. Alleen het moeten missen van familie en vrienden is al iets dat me niet aanstaat. Voor mijn lief is het echter nu of nooit. Over een paar jaar zijn we beiden veertigers. Ze zegt dat ze spijt krijgt als ze het avontuur niet aangaat. Het lijkt mij een dertigersdip. Hoe dan ook, komen we er niet uit samen. Wat zou jij doen?'

 

Laat haar gaan
'Als het voor je vriendin inderdaad nu of nooit is, laat haar dan gaan. Tegenhouden is sowieso geen goed idee. Weet niet of ze in haar eentje die camper kan kopen, maar als ze die droom waar wil maken, zal ze wel zorgen dat dat ding er komt, neem ik aan. Zit je nog wel met jouw huisvesting natuurlijk, als jullie tenminste samenwonen. Kun of wil je die alleen opbrengen? Misschien hoeft dat in het begin nog niet als jullie de eerste periode beiden als probeersel kunnen zien. Bedenk voor jezelf ook of je een groot deel van het jaar alleen wilt zitten. Je kunt haar natuurlijk bezoeken en zij jou. Kortom, flink wat consequenties aan deze dertigersdip. Kun je meteen zien hoe serieus ze is.' Eveline


Stuur je vriendin naar mij
'Had ik maar zo'n vriendin! Ik snap haar helemaal. Het domste dat je kunt doen is tot je pensioen wachten met het realiseren van dit soort 

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder

Crowded Bodies XL

What You See Festival zoekt mensen voor een uniek dansproject van de Italiaanse choreograaf Daniele Ninarello. Dans of beweeg je graag en lijkt het je fantastisch om samen iets te maken? Dan is dit je kans!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden