'Vrouwen zijn solidair!'

Het derde album van Mijntje, met de titel 'Sekspositief', werd twee weken geleden heel toepasselijk gepresenteerd in het PIC, het Prostitutie Informatie Centrum midden op de Wallen in Amsterdam. Het eerste exemplaar werd in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner). Meer over het derde album lees je hier!

De rondborstige, roodharige biseksuele Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en zij deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met ons. We spraken Margreet hierover uitgebreid, dat interview lees je hier, bekijk ook haar website: www.margreetdeheer.com

Mijntje heeft al jaren een relatie met Mia, maar tegenwoordig zijn ze ook samen met Zina. De hoogste tijd om Zina eens voor te stellen aan de moeders van Mia, die -als radicale feministen- zo hun eigen manier hebben om haar te steunen.

Blijf op de hoogte:

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

My Circus

Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.

Lees verder

Wintersprookje

Queer sprookje voor iedereen vanaf 6 jaar: 'In onze versie van Shakespeare's The Winter's Tale hebben we de rollen enigszins aangepast: prinses Fleurizan wordt smoorverliefd op de knappe Perdita.'

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden