(Wens)ouder bijeenkomst
Omschrijving:
Op zaterdagavond 3 oktober 2015 organiseren we een wensouderbijeenkomst bedoeld voor zowel roze ouders als roze wensouders! Het wordt een combinatie van veel informatie, het stellen van vragen en het uitwisselen van gedachten. Ervaringsdeskundigen zullen hun verhaal vertellen, en er zal aandacht zijn voor de juridische kant en wat er uit onderzoek naar roze gezinnen blijkt.
Programma
Het programma is (onder voorbehoud van wijzigingen):
- Korte introductie Meer dan Gewenst
- Ervaringsverhaal co-ouderschap twee vaders en twee moeders
- Ervaringsverhaal lesbisch stel met 2 kinderen van een onbekende donor
- Notaris zal de juridische aspecten toelichten
- Onderzoeker (Henny Bos van de UvA) geeft toelichting op onderzoeken roze ouderschap
- Er zal voldoende tijd zijn voor gesprekken, vragen, ervaringen uitwisselen en discussie
Na afloop is er een borrel, maar ook kun je besluiten om naar een van de vele feesten in de stad te gaan.
Kosten
Deelname kost 15 euro (plus 1,50 euro reserveringskosten). Met dit bedrag steun je Meer dan Gewenst.
Tijden
Zaal open om 19:15, start programma om 19:30. Einde programma 22:00, daarna borrel.
Locatie
De bijeenkomst vindt plaats in Huize Lydia te Amsterdam.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Crocodile Tears
Wendy Moore op een keerpunt: haar nieuwe track gaat over zelfsabotage en uitstelgedrag: 'Het zijn echte tranen, maar je had ze kunnen voorkomen. Het is gewoon je eigen schuld.'
Lees verder
Ontdekken wie je bent
Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.
Lees verder
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden