PLUC Kledingruilbeurs
Omschrijving:
Een kledingstuk wat je bij nader inzien nooit draagt, schoenen die knellen, die broek die net niet lekker zit, die jurk die niet de goede kleur heeft.
Allemaal goede redenen om mee te doen aan de PLUC- kledingruilbeurs!
Op zaterdagmiddag 30 april om 14.00 uur start PLUC’s kledingruilbeurs in de Utrechtse binnenstad. Na de uitleg en spelregels gaan we de kleding bekijken, passen, vervolgens kan er geruild worden. Na afloop is er gelegenheid om nog wat met elkaar te drinken.
Het principe is dat je in totaal 6 stukken inbrengt. Dit kan kleding zijn of schoenen. In ruil daarvoor kun je in principe even zoveel kledingstukken of schoenen terug krijgen. Mits er natuurlijk iets van je gading bij is. Het gaat om kleding die in goede staat is en schoon.
Deelname is gratis.
Aanmelding (vóór 17 april) en meer info bij Erica: eri.b@ziggo.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
COC Songfestival 2025
Op zaterdag 15 november vindt in de schouwburg in Middelburg de finale van het COC Songfestival 2025 plaats. Negen deelnemers uit het hele land strijden om de winst van deze 29e editie.
Lees verder
Verhalen van veerkracht
'Wat deze documentaires met elkaar verbindt, is de menselijke veerkracht: van de intieme gesprekken tussen twee geliefden tot de onwankelbare moed van vrouwen die hun stem vinden.'
Lees verder
Menselijkheid als verzet
Van 19 t/m 23 november staat Utrecht in het teken van de achtste editie van What You See Festival: vijf dagen vol dans, theater, muziek, expo's en community-activiteiten rond het thema Keepers of Humanity.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden