Congres Pride & Privilege

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 20 mei 2016
Tijd: 12.00 - 17.00 uur
Type: Groot Event
Website: http://cavaria.be/pride-and-privilege

Locatie:

Naam: AC Portus-gebouw (1e en 2e verdieping)
Straat: Keizer Karelstraat 1
Plaats: Gent
Provincie: Oost-Vlaanderen
Land: Belgie

Omschrijving:

Vanuit een zelf-reflectieve houding denken we op dit Congres na over privileges, normativiteit en subtiele vormen van uitsluiting.


Als minderheid ervaren holebi’s en transgenders soms ongelijkheid. Welke rol spelen afkomst, gender, sociale status, hierin? Welke identiteiten voldoen het beste aan de heersende norm, welke niet en waarom?


Programma:
12h00: Lunch (optioneel)
12h45: Inleiding
13h00: Werkwinkels
14h30: Break
14h45: Werkwinkels
16h15: Sofa gesprek met Hassan, vader van Ihsane Jarfi
17h00: Einde


 


DEELNAME IS GRATIS. INSCHRIJVEN VERPLICHT. 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.

Lees verder

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden