Marlene Dietrich Europride Theater Gala
Omschrijving:
Blond & Blauw theater en Pathé Cinema presenteren: Marlene Dietrich Europride Theater Gala!
Onder aanvoering van zangeres en performer La Sirène (Wilma Bakker) alias ‘La Dietrich’ zullen verschillende (inter)nationale artiesten het publiek meenemen op een theatrale tijdreis van Berlijn naar Hollywood, langs de slagvelden van WO 2, naar Las Vegas en Marlene’s laatste domicilie: Parijs.
Foyer open vanaf 21:00 uur
Start voorstelling: 22:00 uur
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Twee mama's en het zaadje
Wij zijn natuurlijk al best lang een 'roze' gezin, maar nog altijd zijn de opmerkingen soms vermakelijk. Onze dochter weet het in ieder geval al goed uit te leggen aan de hele kring.
Lees verder
Brave New West
Op 12 en 13 juli verandert de Sloterplas in een broedplaats voor creativiteit, verbinding en activisme tijdens een nieuw, gratis tweedaags festival waar vrouwen+, meiden en LBTQI+ personen de hoofdrol spelen.
Lees verder
All Inclusive
Satirisch 'reisbureau' van Roze Maandag stelt lhbtiqa+ wetgeving wereldwijd aan de kaak: met de confronterende campagne laten zij de keiharde realiteit zien.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden