Café+ Ontmoetingsplaats voor Hiv-positieven @ Roze Huis

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 17 oktober 2016
Tijd: 20.00 -23.00 uur
Type: Overige
Website: http://www.rozehuisnijmegen.nl/

Locatie:

Naam: St. Anthoniusplaats 1
Straat: 6511 TR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Café + biedt Hiv-geïnfecteerden, zowel mannen, vrouwen en alles wat daar tussen zit, homo’s, hetero’s, bi’s, transgenders en betrokkenen, de mogelijkheid om elkaar te ontmoeten in een ongedwongen sfeer, waar Hiv het onderwerp mag zijn maar dat hoeft niet.


Voor vragen en informatie bellen met 024-3772082

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Twee oude vrouwtjes

Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.

Lees verder

Wat doe jij met kerst?

Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?

Lees verder

En dan die kus...

Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden