AutiRoze

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 15 januari 2017
Tijd: 16:00
Type: Cafe & Party
Website: www.cocmiddengelderland.nl

Locatie:

Naam: COC Midden Gelderland
Straat: 10
Postcode: 6811 BS
Plaats: Arnhem

Omschrijving:

De netwerkborrel van AutiRoze is er voor mensen met autisme. Onze netwerkborrel heeft een informeel karakter en is gericht op ontmoeten, gezelligheid en ruimte voor een goed gesprek. Daarnaast zullen we zo nu en dan ook uitjes organiseren.
Iedereen is welkom, maar AutiRoze is er primair voor LHBT volwassenen (18 jaar en ouder) met autisme die gemiddeld of hoog functioneren. Het gaat dan zowel om mensen die een officiële diagnose hebben als mensen die vermoeden dat ze autisme hebben.
De activiteiten zijn ingericht op mensen die zelfstandig kunnen functioneren. De eerste keer mag je een begeleider meenemen. Elke derde zondag van de maand vanaf 16:00 uur.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Twee mama's en het zaadje

Wij zijn natuurlijk al best lang een 'roze' gezin, maar nog altijd zijn de opmerkingen soms vermakelijk. Onze dochter weet het in ieder geval al goed uit te leggen aan de hele kring.

Lees verder

Brave New West

Op 12 en 13 juli verandert de Sloterplas in een broedplaats voor creativiteit, verbinding en activisme tijdens een nieuw, gratis tweedaags festival waar vrouwen+, meiden en LBTQI+ personen de hoofdrol spelen.

Lees verder

All Inclusive

Satirisch 'reisbureau' van Roze Maandag stelt lhbtiqa+ wetgeving wereldwijd aan de kaak: met de confronterende campagne laten zij de keiharde realiteit zien.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden