Expositie Pride Photo Award

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: van 12 mei tot 2 juli 2017
Tijd: 10:00 - 22:00 (iedere dag)
Type: Overige
Website: http://www.ihlia.nl/portfolio-items/pride-family/

Locatie:

Naam: IHLIA (6e verdieping Centrale OBA, Amsterdam)
Straat: Oosterdokskade 143
Postcode: 1011 DL
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Pride Photo Award is een internationale fotowedstrijd over seksuele en genderdiversiteit. In de voorgaande edities zagen we regelmatig de grote variatie aan regenboogfamilies voorbijkomen. In veel landen kunnen stellen van hetzelfde geslacht niet trouwen of samen kinderen grootbrengen. Overal waar mensen streven naar gelijke rechten, zijn er fotografen die laten zien dat stellen van hetzelfde geslacht ook ouders kunnen zijn. De foto’s in de expositie Pride Family laten zien dat het onderwerp divers in beeld wordt gebracht. Op 11 mei is er een speciale opening voor de Vrienden van IHLIA: http://www.ihlia.nl/exclusief-voor-vrienden-van-ihlia-opening-nieuwe-expo-pride-family/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Menselijkheid als verzet

Van 19 t/m 23 november staat Utrecht in het teken van de achtste editie van What You See Festival: vijf dagen vol dans, theater, muziek, expo's en community-activiteiten rond het thema Keepers of Humanity.

Lees verder

Drømmer

Johanne is hevig verliefd op haar lerares Frans en legt haar gevoelens vast in een dagboek. Haar moeder en oma lezen wat ze heeft geschreven en zijn zowel geschokt als onder de indruk.

Lees verder

Horoscoop november 2025

Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden