Wandeling Ohé en Laak 9,3 km

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 maart 2018
Tijd: 11:00 uur
Type: Overige
Website: www.devlam.eu

Locatie:

Naam: Camping De Maashoeve
Straat: Moeder Magdalenastraat 13A
Plaats: Ohé en Laak
Provincie: Limburg
Land: Nederland

Omschrijving:

Vertrekpunt: bij Camping “De Maashoeve”, Moeder Magdalenastraat 13A in Ohé en Laak.


Je kunt parkeren langs de weg op de parkeerstrook.



Tijdens deze vlakke en gemakkelijke wandeling wandelen langs de Maas en door velden naar de Hompesche molen met brasserie. Dan lopen we naar de Molenplas waar we een groot stuk langs struinen. De terugweg gaat over leuke weggetjes tussen de velden door naar de Dilkensplas en een mooi stuk langs de Maas naar de Teggerse plas.
We komen langs diverse eetgelegenheden.

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Drømmer

Johanne is hevig verliefd op haar lerares Frans en legt haar gevoelens vast in een dagboek. Haar moeder en oma lezen wat ze heeft geschreven en zijn zowel geschokt als onder de indruk.

Lees verder

Horoscoop november 2025

Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?

Lees verder

Sekspositief

Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden