Wandeling Voerendaal 10,8 km - De Vlam
Omschrijving:
Vertrekpunt: Grandcafé, Furenthela 16, Voerendaal. (Je kunt gratis parkeren achter het winkelcentrum in de Looierstraat. Loop dan rechts door de kleine passage naar het café).
Tijdens deze zeer gemakkelijke wandeling wandelen we eerst naar het imposante kasteel Haeren en dan langs de Golf- en Countryclub naar de buurtschap Retersbeek.

Via leuke paadjes en veldwegen lopen we naar de buurtschap Weustenrade en passeren we het mooie Kasteel Rivieren.
De terugweg wandelen we een mooi stuk langs de Geleenbeek en de Hoensbeek en via verrassende paadjes komen we weer in Voerendaal bij het terras van het café. Neem zelf proviand mee voor onderweg, er staan veel zitbanken.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.
Lees verder
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden