Wandeling Voerendaal 10,8 km - De Vlam
Omschrijving:
Vertrekpunt: Grandcafé, Furenthela 16, Voerendaal. (Je kunt gratis parkeren achter het winkelcentrum in de Looierstraat. Loop dan rechts door de kleine passage naar het café).
Tijdens deze zeer gemakkelijke wandeling wandelen we eerst naar het imposante kasteel Haeren en dan langs de Golf- en Countryclub naar de buurtschap Retersbeek.

Via leuke paadjes en veldwegen lopen we naar de buurtschap Weustenrade en passeren we het mooie Kasteel Rivieren.
De terugweg wandelen we een mooi stuk langs de Geleenbeek en de Hoensbeek en via verrassende paadjes komen we weer in Voerendaal bij het terras van het café. Neem zelf proviand mee voor onderweg, er staan veel zitbanken.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Wat doe jij met kerst?
Wij vroegen onze lezers dit jaar naar de praktische kant van kerst: koken voor het kerstdiner, op vakantie naar een tropisch oord of gourmetten met de schoonfamilie... Wat doe jij met kerst?
Lees verder
En dan die kus...
Benieuwd naar de vrouw achter de immens populaire boeken, waarin de liefde tussen vrouwen niet zonder hobbels is, maar wel goed afloopt? Wij spraken Harper Bliss.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden