Poink brainstorm
Omschrijving:
BRAINSTORMEN MET POINK
- Zondag 22 april 2018 -
Samen nieuwe activiteiten bedenken voor lesbische LGBT+ vrouwen regio Arnhem-Nijmegen? Samen met Poink? Kom ook en doe mee!
Samen met Poink kan iedereen een activiteit bedenken en uitvoeren. Om hier extra impuls aan te geven organiseert Poink brainstorms. Tijdens de brainstorm bedenken en zetten we activiteiten op touw voor de komende tijd. Regio Arnhem-Nijmegen. Hoe ontmoet jij graag nieuwe vrouwen?
We kijken samen naar wie, wat, waar en wanneer. We reiken tips aan en wisselen ervaringen uit.
We starten om 11.30 uur, lunchen samen en sluiten om 14.30 uur af.
Er zijn geen kosten aan de brainstorm verbonden. De brainstorm is bedoeld voor iedereen die een leuk idee heeft en/of graag iets organiseert. Wil je ook een keer (samen met iemand) een activiteit organiseren en wil je hier tips over en ideeën uitwisselen? Kom en doe mee!
Meld je aan voor de brainstorm via: PoinkBrainstorm@gmail.com.
Tot dan!
Deze activiteit wordt georganiseerd door Lenny en Silvie.
Wanneer: Zondag 22 april 2018 om 11.30 tot 14.30 uur
Waar: Locatiegegevens volgen na aanmelding
Kosten: Geen, Poink biedt je een lunch aan
Aanmelden: poinkbrainstorm@gmail.com
Uiterste aanmelddatum: Graag uiterlijk zaterdag 14 april 2018
Poink?
<!-- [if !supportLists]-->· Poink organiseert activiteiten voor en door LGBT+ vrouwen (25+) in regio Arnhem-Nijmegen.
<!-- [if !supportLists]-->· <!--[endif]-->Maandelijks geeft Poink een nieuwsbrief uit met alle Poink activiteiten en de rubriek nietpoinkwelleuk met veel tips over LGBT+ (vriendelijke) uitjes in de regio. Wil je de nieuwsbrief ontvangen? Stuur dan een mailtje naar poink@poink.info
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.
Lees verder
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden