Poink goes Tivoli

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 10 juni 2018
Tijd: 10
Type: Overige
Website: www.poink.info

Locatie:

Naam: Park Tivoli
Straat: Oude Kleefsebaan 116
Postcode: 6571 BK
Plaats: Berg en Dal (bij Nijmegen)
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Met Poink naar park Tivoli
Kinderen welkom
Zondag 1 juli 2018 

Een dag spelen voor de kinderen en ontmoeten voor alle lesbische (LGBT+) vrouwen. Uiteraard ook welkom zonder kinderen!

Ken jij Park Tivoli? In dit pretpark in Berg en Dal (net onder Nijmegen) zijn meer dan 30 attracties en speeltoestellen waar kinderen niet op uitgekeken raken! Het park is veilig, kindvriendelijk, overzichtelijk én betaalbaar zonder al te lange wachttijden. Zo is er o.a. een achtbaan, botsboten, luchtkussen, zweefmolen, trampolines, botsauto's, draaimolen, treintjes, buggy's, midgetgolfbaan en nog veel meer... Regent het? Geen probleem! Er kan gewoon doorgespeeld worden in de binnenspeeltuin. Meer over Park Tivoli op hun website: 
https://www.parktivoli.nl/

Alweer een activiteit waar kinderen zeer welkom zijn! Poink organiseert deze ontmoeting. 

Met zijn allen in de rups achtbaan! Samen in de bots auto’s! Of gewoon vrij spelen in de super leuke speeltuinen. Alles kan in Tivoli. 

Rond lunch kunnen we onze dekens neerstrijken en heerlijk samen picknicken met zelf mee gebrachte lekkernijen. Dus meld je aan! Dit kan tot en met 26 juni.

Deze activiteit word georganiseerd door Lieke en Elke. Onze 3 dochtertjes en wij hebben er zin in!

Wanneer: zondag 1 juli 2018 
Tijd: van 10.00 uur tot 17.00 uur 
Waar: Oude Kleefsebaan 116, 6571 BK Berg en Dal (bij Nijmegen) 
Kosten: 13,75 euro p.p. (je kunt zelf online vooraf kaartjes bestellen a 12,75)
Aanmelden: ParkTivoliPoink@gmail.com
Deadline aanmelden: Graag uiterlijk dinsdag 26 juni 2018 

Poink

• Activiteiten voor en door LGBT+ vrouwen (25+) in regio Arnhem-Nijmegen.
• In de maandelijkse nieuwsbrief lees je aankondigingen van alle Poink activiteiten, leuke nieuwtjes én de rubriek nietpoinkwelleuk met veel tips over LGBT+ (vriendelijke) uitjes in de regio. Wil je de nieuwsbrief ontvangen? Stuur dan een mailtje naar poink@poink.info
• Poink website: www.poink.info


Facebook: https://www.facebook.com/PoinkArnhemNijmegen/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden