Queer aan Zee borrel
Omschrijving:
Woon je in of bij Den Haag of ben je er toevallig deze dag, en ben je bi, pan, aseksueel, lesbisch, trans, non-binary, queer en/of heb je een intersekse conditie? Wil je nieuwe mensen leren kennen? Oude bekenden weer terug zien? Kom dan naar Queer aan Zee! Je vindt er altijd wel een leuk iemand om mee te praten. Gezellig!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.
Lees verder
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden