Gratis film op zolder: I love you Philip Norris
Omschrijving:
Zoals elke derde zaterdag van de maand kan je op zolder terecht voor een gratis film. Dit keer kijken we naar de komedie I love you Philip Norris. Kom zeker af!
Steven Russell is gelukkig getrouwd met Debbie en werkt bij de lokale politie totdat een dramatisch auto ongeluk een heroverweging van zijn leven oproept. Steven realiseert zich dat hij homo is en besluit alles uit het leven te halen, zelfs als hij daar de wet voor moet overtreden. Stevens nieuwe extravagante levensstijl omvat oplichting en fraude, wat hem uiteindelijk in de gevangenis doet belanden. Hier ontmoet hij de gevoelige Phillip Morris. Zijn toewijding om Phillip te bevrijden uit de gevangenis en het perfecte leven te creëren samen met hem, spoort Steven aan om de ene onmogelijke zwendel na de andere te plegen, vaak met succes.
Dit is een gratis event, geen inschrijvingen/geen tickets.
Deze locatie is niet toegankelijk voor mensen met een rolstoel. Indien u vragen heeft over de toegankelijkheid, kan u ons altijd mailen via info@hetrozehuis.be
Dit event is mogelijk met de steun van Stad Antwerpen en Gelijke kansen Vlaanderen.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.
Lees verder
Swingende liefde
We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.
Lees verder
Be Proud Weekend
Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden