InClusion

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 27 december 2019
Tijd: 20:00 - 24:30
Type: Cafe & Party
Website: https://www.transamsterdam.nl/

Locatie:

Naam: Manor Hotel
Straat: Linnaeusstraat 89
Plaats: Amsterdam
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

TransAmsterdam organiseert de laatste vrijdag van de maand InClusion. InClusion is een LGBTQ Trans netwerk en ontmoetingsplaats waar je jezelf kan zijn. Soms organiseren we thema bijeenkomsten, en boekpresentaties. Maar is vooral een leuke plek om vrienden te ontmoeten en te maken. Je bent welkom een gedicht of verhaal te delen. Onze bezoekers worden ontvangen door onze gastheren/gastvrouwen/gastmensen.


Join our TransAmsterdam InClusion LGBQI Trans and Ally Friends cafe. Feel free to tell your poem or story. Send us a mail info@transamsterdam.nl in Dutch or English. More info: https://www.transamsterdam.nl/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Kracht en kwetsbaarheid

A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.

Lees verder

Relaties buiten de norm

Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.

Lees verder

Respect voor de man

Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden