BiCafé Nijmegen
Omschrijving:
Vrijdag 3 mei is er weer een Bi-Café in Nijmegen. Het Bi-Café is een laagdrempelige bijeenkomst voor iedereen die zich op welke manier dan ook aangetrokken voelt tot meer dan 1 geslacht of gender. Van bi- tot panseksueel, van wanna-be tot has-be-an, iedereen is welkom voor een drankje, een praatje, een dansje, een goed gesprek, het maken van nieuwe vrienden enz.
Voor mensen die toch drempelvrees hebben is er een gastpersoon die nieuwe mensen opvangt, een praatje met ze maakt en ze voorstelt aan andere gasten. Wil je van te voren kennismaken, neem even contact met ons op via de chat of via bi@cocregionijmegen.
Bi-Café Nijmegen
Vrijdag 3 mei
20:00 uur
Marcus Antonius, Sint Anthoniusstraat 15, Nijmegen
(toegang gratis, drankjes zijn voor eigen rekening)
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop november 2025
Het begint met avontuur en nieuwe ontdekkingen, dan volgen passie, jaloezie en een confrontatie met oude wonden. Deze maand eindigt met lichtheid en liefde. Wat staat jou te wachten?
Lees verder
Sekspositief
Het derde album is er! Het eerste exemplaar werd op 31 oktober in ontvangst genomen door Zina zelf, de nieuwe lover van Mijntje en Mia (en toevallig ook van Margreet en haar partner).
Lees verder
Ongekend talent
Vrouwen van de Amsterdamse School in Museum Het Schip: de expressieve, kleurrijke tentoonstelling toont zowel hun gevarieerde oeuvres als de onstuimige wereld waarin deze ontstonden.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden