BiCafé Nijmegen

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 mei 2019
Tijd: Vanaf 20.00 uur
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/441818886359478/

Locatie:

Naam: Marcus-Antonius
Straat: Sint Anthoniusplaats 15
Postcode: 6511 TR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Vrijdag 3 mei is er weer een Bi-Café in Nijmegen. Het Bi-Café is een laagdrempelige bijeenkomst voor iedereen die zich op welke manier dan ook aangetrokken voelt tot meer dan 1 geslacht of gender. Van bi- tot panseksueel, van wanna-be tot has-be-an, iedereen is welkom voor een drankje, een praatje, een dansje, een goed gesprek, het maken van nieuwe vrienden enz.

Voor mensen die toch drempelvrees hebben is er een gastpersoon die nieuwe mensen opvangt, een praatje met ze maakt en ze voorstelt aan andere gasten. Wil je van te voren kennismaken, neem even contact met ons op via de chat of via bi@cocregionijmegen.


Bi-Café Nijmegen
Vrijdag 3 mei
20:00 uur
Marcus Antonius, Sint Anthoniusstraat 15, Nijmegen
(toegang gratis, drankjes zijn voor eigen rekening)

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Vers leesvoer

Over de historische strijd van lesbische moeders in het VK, de memoires van Anja Meulenbelt - samen met een nieuwe editie van 'De schaamte voorbij' - en de debuutroman van Teddy Tops.

Lees verder

Swingende liefde

We gingen in gesprek met Vera, over wat swingen is en over de weg naar hun eerste keer, het verschil tussen seks met een man en met een vrouw en over haar eigen vrouwenparty.

Lees verder

Be Proud Weekend

Vier dat je jezelf mag zijn, voel je vrij, verruim je blik, dans en geniet in het Chassé Theater. Bekijk het hele programma & win kaartjes voor CLUB QUEERSTEN, gehost door Kirsten van Teijn!

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden