LHBTQ+ & Mindfulnesstraining

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 februari 2021
Tijd: 18:30-21:00
Type: Workshop
Website: https://houseofmindfulness.nu/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

Een training voor iedereen die worstelt met zijn/haar identiteit.


Voor iedereen die telkens wanneer er van werk of school veranderd wordt opnieuw 'uit de kast' moet komen.


Hoe ga jij om met negatieve reacties, uitsluiting, pesten of misschien zelfs geweld?


In deze training, op open inschrijving, waarbij ik niemand in een hokje wil plaatsen maar wel een vertrouwde en veilige plek wil bieden, wordt er gezamenlijk en alleen in de groep ervaren wat mindfulness voor je kan betekenen.


Een groep waar je sowieso jezelf mag zijn.


Woensdagavond 3 februari a.s. start online de officiële 8-weekse LHBTQ+ training. 


Ga voor meer informatie naar de website: https://houseofmindfulness.nu/ 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

My Circus

Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.

Lees verder

Wintersprookje

Queer sprookje voor iedereen vanaf 6 jaar: 'In onze versie van Shakespeare's The Winter's Tale hebben we de rollen enigszins aangepast: prinses Fleurizan wordt smoorverliefd op de knappe Perdita.'

Lees verder

Paarse Vrijdag 2025

Solidariteit staat centraal op 12 december: dan zetten scholieren, docenten en leerkrachten zich met steun van COC in voor een school waar iedereen zichzelf kan zijn, zonder buitensluiting of pesten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden