Samen naar de lesbische film: The World To Come
Omschrijving:
Om 19:05 uur draait in de Verkade Fabriek de lesbische film The World To Come. De trailer kun je hier bekijken: https://www.youtube.com/watch?v=RhQu4tcHLeU
Na de film gaan we gezellig nog wat drinken in het restaurant. Je kaartje koop je zelf via: https://www.verkadefabriek.nl/programma/filter/10-7-2021 Laat het mij weten via klaartjebloks@gmail.com als je ook mee wilt, dan kunnen we op je wachten bij de hoofdingang. Je kunt betaald parkeren op het terrein van de Verkadefabriek (Boschdijkstraat 45, 5211VD Den Bosch) en als je met de trein komt dan is het 15 minuten lopen vanaf het Centraal Station.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Overal bi+
Waar vertel je wel of niet over je bi+ zijn? Hoe ga je om met vervelende opmerkingen en hoe kan je er voor zorgen dat er ruimte is voor je bi+ zijn? Dit en meer tijdens de Bi+ Dag 2025.
Lees verder
Pride The Hague
Een bomvol programma van culturele, maatschappelijke en sportieve activiteiten en natuurlijk één groot feest der diversiteit! Met de Pride Walk op 17 mei als kroonjuweel van Pride The Hague.
Lees verder
De Lesbische Leesclub
'Wat ik zo fijn vond aan de eerste queer boeken die ik las, was dat ze niet alleen maar over worstelingen gingen. Het queer-zijn was vanzelfsprekend, dat heeft veel voor me betekend.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden