Bi-café

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 september 2021
Tijd: 20:00-23:59
Type: Cafe & Party
Website: https://www.facebook.com/events/231863648856528/

Locatie:

Naam: Marcus-Antonius
Straat: Sint Anthoniusplaats 15
Postcode: 6511 TR
Plaats: Nijmegen
Provincie: Gelderland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op vrijdag 3 september is er weer een Bi-café. Het Bi-café is een gezellige ontmoetingsplaats voor iedereen die zich op een een of andere manier aangetrokken kan voelen tot mensen van meer dan 1 geslacht of gender. Maar ook voor partners, vriend(inn)en en bekenden en andere geïnteresseerden.


Je kunt er een praatje maken, wat drinken, vragen stellen, dansen, nieuwe mensen leren kennen, ervaringen uitwisselen enz.


We beginnen zoals altijd om 20:00 uur, vanaf plm. 19:45 uur zijn er 1 of 2 gastpersonen aanwezig om iedereen op te vangen en welkom te heten, en eventuele vragen te beantwoorden. De gastpersonen zijn herkenbaar aan hun zwarte T-shirt met Bi-café logo. Aan het begin van de avond zitten we altijd voorin het café, zodat je ons goed kunt vinden. Later op de avond verplaatsen we ons naar achteren.


Vrijdag 3 september


Aanvang 20:00 uur


Marcus-Antonius


St. Anthoniusplaats 16, Nijmegen


Bi-café Nijmegen is onderdeel van @COC Regio Nijmegen


Uiteraard kunnen er dingen veranderen ivm het coronabeleid. Dat laten we dan zo snel mogelijk weten.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Sisterhood

Romana Vrede is terug met een voorstelling over vriendschappen die onder druk komen te staan; over solidariteit en verzet, over elkaar werkelijk zien en elkaar soms de ruimte geven.

Lees verder

Do you speak Lesbians?

Lesbisch praten vraagt natuurlijk om kennis, kunde en ervaring. Hoe goed ben jij? Doe de test, bereken jouw score en lees meer over inclusief taalgebruik.

Lees verder

Tussen geheim en vrijheid

Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden