Samen naar de Roze film ‘Deux' en eten
Omschrijving:
Net voor de lockdown in maart 2020 zouden we naar Deux gaan op het Roze filmfestival in Amsterdam. We krijgen een soort van herkansing want om 15:00 uur in De Nieuwe Doelen, Theater De Vijfzinnen (Haarstraat 64, 4201 JD Gorinchem) draait het Internationaal filmfestival Gorinchem deze film nog eens! Je kaartje koop je hier https://www.iffg.nl/specials/agenda/deux/ Daarna gaan we gezellig nog wat eten bij Hoofdwacht aan de Grote Markt 6 in Gorinchem. Reserveren is verplicht, dus als je interesse hebt om mee te gaan en dan hoor ik het graag via klaartjebloks@gmail.com.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Lesvia
Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.
Lees verder
Horoscoop juli 2025
Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.
Lees verder
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden