Bi-café Nijmegen
Omschrijving:
Op vrijdag 1 oktober vanaf 20.00 uur is er weer een Bi-café avond in Nijmegen. Voor iedereen die zichzelf aangetrokken voelt tot mensen van meer dan 1 geslacht of gender, ongeacht of, en hoe je jezelf identificeert. Uiteraard zijn partners, vrienden, familie en andere geïnteresseerden ook van harte welkom.
Aan het begin van de avond zitten we vooraan bij het raam. Makkelijk voor mensen die voor de eerste keer komen.
Er zijn 2 vrijwilligers aanwezig om mensen welkom te heten. Deze zijn herkenbaar aan een zwart T-shirt met Bi-café logo. Ook kunnen zij vragen beantwoorden en je introduceren bij de andere bezoekers als je daar behoefte aan hebt.
We beginnen om 20:00 uur. Marcus-Antonius sluit ivm de coronamaatregelen nog om 00:00 uur.
Let op: om het café binnen te mogen moet je een vaccinatie-, test- of beter-verklaring kunnen laten zien.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden