Queer aan Zee Meetup
Omschrijving:
Zaterdag 27 november vanaf 16.00 uur houden we onze Queer aan Zee meetup in café De Prael, Esperantoplein 20, Den Haag. Je vindt ons binnen, meteen vooraan bij de ingang. Spot de mini Pride vlaggen op tafel!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Relaties buiten de norm
Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.
Lees verder
Respect voor de man
Ik nam mannen minder serieus. Ik had, op een of andere manier, minder waardering voor ze. Dat is niet eerlijk en niet terecht: ons mannetje heeft mijn blik op de wereld doen veranderen.
Lees verder
Cocktail of Mocktail?
Onderzoek van COC Nederland, Rutgers en het Trimbos-instituut laat zien dat alcoholgebruik samenhangt met identiteitsvorming, omgaan met minderheidsstress en het vinden van verbinding met anderen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden