BOI, Song of a Wanderer incl. pizza slice
Omschrijving:
Verdwaal in het verhaal van BOI, Song of a Wanderer onder het genot van een slice pizza en stel al je vragen aan filmmaker Anne Marie Borsboom en Ayla Bongaertz, die non-binair is.
Film, pizza en ontmoeting
BOI, Song of a Wanderer is een indrukwekkende film over een periode uit het leven van de Israëlische Nitzan Krimsky en zijn transformatie van een jonge vrouw naar jongen: Boi.
Tijdens deze bijzondere avond ontmoeten we Anne Marie Borsboom en Ayla Bongaertz, terwijl we genieten van een heerlijke pizza slice. Als kers op de taart wordt het boek ook nog eens aan vijf deelnemers verloot. Een avond om niet snel te vergeten dus!
Meet the maker: Anne Marie Borsboom
Anne Marie Borsboom volgde Nitzan tijdens een lange zoektocht over de hele wereld en legde die vast in een boek en documentaire. Het verhaal wordt verteld aan de hand van vele zelfportretten die Nitzan maakte en aan Anne Marie opstuurde. Ze zijn zelf-beschouwend, provocerend, narcistisch en obsessief. Het resultaat van een onderzoek naar de eigen identiteit en de representatie ervan.
Deze avond is in samenwerking met de Gemeente Amstelveen georganiseerd.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Lesvia
Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.
Lees verder
Horoscoop juli 2025
Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.
Lees verder
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden