Transgender Day Of Visibility TDOV
Omschrijving:
Op 31 maart viert TransAmsterdam vanaf 20.00 de International Transgender Day of Visibility (TDOV) in The Manor Hotel op Linnaeusstraat 89 in Amsterdam-Oost!
De TDOV, die in 2009 opgericht is door de transgenderactiviste Rachel Crandall uit Michigan, is een dag waarop we jaarlijks bijeenkomen. Op deze dag vragen we aandacht voor de discriminatie waar veel trans personen mee te maken krijgen, maar ook vieren we met elkaar het bestaan van onze gemeenschap.
Kom bij ons evenement langs om bij te praten met andere trans personen en onze vrienden, te genieten van lekkere hapjes en leuke optredens en eventueel mee te doen met een TDOV-fotoshoot. Het wordt een evenement vol gezelligheid en muziek, en met speciale gasten.
Je hoeft je niet van tevoren aan te melden.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Lesvia
Een conservatief vissersdorp veranderde in een internationaal symbool van vrijheid, trots en de lesbische identiteit: het persoonlijke en politieke verhaal van de eerste vrouwen die Lesbos als toevluchtsoord kozen.
Lees verder
Horoscoop juli 2025
Waar komt jouw negatieve zelfbeeld vandaan? Onderzoek dat en vraag om wat je nodig hebt; je verdient dezelfde zorg en liefde die je aan anderen geeft, zeker in de roerige tijd die ons te wachten staat.
Lees verder
Ethische non-monogamie
Jorna Wierts schreef het boek Ethische non-monogamie. We spreken haar, over open relaties, het boek, uitdagingen en coaching. Ze vertelt ook over haar eigen relaties en ervaringen met vrouwen.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden