Poink huiskamercafe Vriendschap

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 11 april 2022
Tijd: 20.00 - 22.00
Type: Overige
Website: https://poink.info/poink-online-huiskamercafe-vriendschap-maandag-11-april-2022/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:


Online huiskamercafé voor vrouwen die (ook) van vrouwen houden. Met dit keer het thema 'Vriendschap'. Praat jij mee? Meld je hier aan: https://bit.ly/Huiskamercafe 



Wat is een Huiskamercafé?


Het Huiskamercafé is een ontmoetingsplek voor álle vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+). Een manier om elkaar te leren kennen. We wisselen met elkaar uit rondom een thema, verkennen bij onszelf en bij elkaar. We gaan met elkaar in gesprek vanuit wederzijds respect en nieuwsgierigheid.

Thema: “Vriendschap”
Wat betekent vriendschap voor je? Hoe belangrijk zijn vriendschappen voor je? Hoe tevreden ben je over je vriendschappen? Hoe gaat het met je vriendschappen op dit moment?

Wat we vaak vergeten is dat vriendschappen belangrijk zijn voor het welzijn, zelfs net zo belangrijk als gezond eten en voldoende bewegen. Maar ook is het soms zo dat we in vriendschappen net zoveel uitdagingen tegenkomen als in het leven zelf. Hierover en meer gaan we in gesprek tijdens het online Huiskamercafé

Tijdens het online huiskamercafé ga je – na een korte uitleg – steeds in groepjes van 4-5 vrouwen met elkaar in gesprek aan de hand van een vraag rondom dit thema.

Online – hoe werkt dat? Dit is een online Huiskamercafé. We maken hiervoor gebruik van Zoom, een videobel-programma. Je hoort en ziet elkaar via je telefoon, tablet of laptop. Meer over hoe het werkt lees je hier: Een online Huiskamercafé: hoe het werkt en de gespreksregels. https://poink.info/een-online-ontmoeting-hoe-werkt-dat/

Dit online Huiskamercafé wordt georganiseerd door Lenny en Lisa.
Aanloop: vanaf 19:45 kun je inloggen. Zorg dat je om 20:00 helemaal klaar zit. Locatie: online vanuit je eigen laptop, tablet of telefoon. Taal: Nederlands

Poink is een organisatie voor vrouwen die van vrouwen houden. Je bent wel of niet uit de kast, je bent zeker van je zaak of je twijfelt nog, je bent pan, queer, bi, lesbisch, trans of je hebt geen idee. Je bent van harte welkom.

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Het Rozenkoor

Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.

Lees verder

Iedereen Mag Zoenen Festival

Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.

Lees verder

Horoscoop mei 2025

Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden