The Hang-Out 070 draait Rafiki
Omschrijving:
Critical Lens is waar The Hang-Out 070 samenkomt om een film te kijken met queer peers in Den Haag. Ga samen met hen chillen, snacken en praat mee na afloop van de film. Deze keer staat op het programma: Rafiki.
"Brave Keniaanse meisjes worden brave Keniaanse echtgenotes”, is Kena en Ziki al hun hele jonge leven verteld. En dat een hypotheek de droom van elke gezonde Keniaan is. Maar Kena en Ziki willen meer. Ze willen avontuur en echte liefde, geen saai bestaan als gehoorzame echtgenote in de buitenwijken. Wanneer ze verliefd worden op elkaar, ondervinden ze pas echt hoe behoudend de wereld om hen heen is. De relatie tussen de twee jonge vrouwen is het warme, kloppende hart van deze sprankelende en kleurrijke film.
Neem gerust zelf snacks en drinken mee dan zorgen zij voor popcorn.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Levenslijnen
BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.
Lees verder
Roze Gebaar
Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'
Lees verder
COC's Verkiezingsdebat
De sfeer was positief, er zijn beloftes gedaan over veiligheid en gelijke rechten. Op grond van de toezeggingen gaat COC proberen om opnieuw een Regenboog Stembusakkoord met partijen te sluiten.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden