Film Love, Spells and All That
Omschrijving:
Twintig jaar nadat hun affaire noodlottig eindigde, zien twee vrouwen elkaar weer tijdens een dagtocht op het charmante Turkse eiland Büyükada, waar ze voor het eerst verliefd werden. Ze proberen een oude betovering, die de een over de ander had uitgesproken, te verbreken. Het wordt een onverwachte reis door het verleden.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Mijn lesbische roman
'Een experimentele roman over het schrijven van een heel gewone lesbische liefdesroman,' noemt Velvet-uitgever Daphne de Heer het boek. En: 'briljant, vernieuwend en humoristisch.' We spraken haar.
Lees verder
Levenslijnen
BredaPhoto en Pride Photo slaan de handen ineen om een ode te brengen aan de levensverhalen van queer personen die tegen de stroom in kiezen voor hun eigen weg - te zien vanaf 1 november.
Lees verder
Roze Gebaar
Queer en doof/slechthorend: Gerda vertelt ons over en het belang van verbinding, toegankelijkheid en inclusiviteit. 'En sta open voor de dovencultuur. Samen kom je er wel uit.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden