Poink live huiskamercafé - thema zelfliefde
Omschrijving:
Poink Live Huiskamercafé – thema Zelfliefde
Zondag 6 november 2022
14:00 tot 16:00, inloop vanaf 13:45
in Eikpunt in Lent (bij Nijmegen) – Duitslandstraat 4
Vind je het leuk om met andere lesbische vrouwen (LBTQ+) in gesprek te gaan?
Praat, deel en luister mee in het Poink Huiskamercafé. Meld je hier aan
https://bit.ly/LIVEHuiskamercafePoinkKosten: € 6,-
Het Huiskamercafé is een ontmoetingsplek voor vrouwen-die-van-vrouwen-houden (LBTQ+), een laagdrempelige manier om kennis te maken met elkaar. Tijdens een Huiskamercafé gaan we met elkaar in gesprek rondom een bepaald thema, vanuit wederzijds respect en nieuwsgierigheid.
????? ????????????é: zelfliefde
Zelfliefde heeft te maken met eigenwaarde, zelfvertrouwen en zelfrespect. Wanneer je van jezelf houdt, laat je je minder snel uit het veld slaan door dingen die om je heen gebeuren. En wist je dat je eigenliefde ook uitstraalt? Maar hoe doe je dat nu, zelfliefde? Wanneer vind je het lastig? Wanneer heb je het méér nodig? Wat betekent het eigenlijk voor jou? Hierover gaan we met elkaar in gesprek.
De locatie Eikpunt in Lent is 1,4 km (ongeveer 18 minuten lopen) vanaf treinstation Nijmegen Lent. Je kunt uiteraard ook met de auto of fiets komen. Vanaf Station Nijmegen rijden de bussen 13 en 15 naar Lent. Bus 33 (richting Arnhem) stopt vlakbij. Wees er wel op bedacht dat het zondag is, dus zoek je reis goed uit vooraf. Het is prima als je wat eerder ter plekke bent.
Dit Live Huiskamercafé wordt georganiseerd door Saskia, Marjolijn, Lisa en Lenny.
Wil je erbij zijn op 6 november? Meld je dan aan voor het Live Huiskamercafé. Wacht hier niet te lang mee, want er is slechts plek voor 20 deelnemers. Aanmelden kan via dit formulier
https://bit.ly/LIVEHuiskamercafePoink
Jouw aanmelding is definitief zodra we jouw betaling hebben ontvangen.
Heb je nog een vraag? Stuur dan een
e-mail naar borrelpoink@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Mathilde's Fidelity
We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.
Lees verder
AFAS Edisons
Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden