Wandeling Boswachterij Dorst
Omschrijving:
We gaan een mooie wandeling maken in boswachterij Dorst. Dit is een uitgestrekt bosgebied tussen Rijen, Oosterhout, Teteringen en Dorst. De wandeling is ca. 9 km. Honden mogen mee, mits aangelijnd. Na afloop borrelen we nog wat na. Wil je gezellig mee? Meld je dan aan via paacmvansteen@gmail.com. Bij slecht weer gaat de wandeling niet door.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden