Gay Film Night
Omschrijving:
Sinds 2007 organiseert LantarenVenster een maandelijkse Gay Film Night.
In samenwerking met filmdistributeurs Cinemien en Arti Film is er een landelijke avond in veertien steden met de nieuwste gayfilms. Iedere eerste dinsdag van de maand om 21:30 uur wordt er een film vertoond. Van drama tot komedie en van thriller tot cult.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
OGENE on tour
Geïnspireerd door de Griekse mythe waarop Garden of Hera is gebaseerd, combineert OGENE muziek, dans en hun kenmerkende meerstemmige zang tot een betoverende live-ervaring.
Lees verder
Petra, liefde en Lesbos
Hoe kwam Petra als 17-jarige Amsterdamse in Griekenland terecht? Hoe kijkt ze terug op het programma B&B vol liefde? En hoe zit het nou precies met haar liefdesleven? We spraken haar!
Lees verder
Mentale gezondheid LHB+
Lesbische, homoseksuele en bi+ volwassenen hadden in 2023 en 2024 een slechtere mentale gezondheid dan heteroseksuele volwassenen, vooral bi+ mensen zijn kwetsbaar.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden