Queertour
Algemene informatie:
Geplaatst door: | |
Datum: | 4 maart 2023 |
Tijd: | 15:00-16:00 |
Type: | Overige |
Website: | https://www.facebook.com/people/Queer-Geschiedenismaand/100089581623268/ |
Locatie:
Naam: | Groninger Museum |
Straat: | Museumeiland 1 |
Postcode: | 9711 ME |
Plaats: | Groningen |
Provincie: | Groningen |
Land: | Nederland |

Omschrijving:
Tijdens deze Queertour staat een queer en inclusief perspectief op identiteit centraal, met de tentoonstelling Gianni Versace Retrospective als middelpunt. Gianni Versace was een innovatieve ontwerper, met een heel eigen visie op genderrollen en hoe zijn kleding gedragen moest worden. De tour geeft je daarnaast een queer en inclusief perspectief op de permanente collectiepresentatie van het Groninger Museum.
Meld je vóór vrijdag 3 maart, 17:00 aan via boekingen@groningermuseum.nl
Reacties
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Emotional Motions
Door er keihard én totaal kwetsbaar in te duiken, willen de makers er naast ongemak en onvermogen ook plezier en energie in vinden. Voor zichzelf en voor iedereen die zich in hun queerlijkheid herkent.
Lees verderMenstruatieondergoed
Ruth Baan - je kent haar ook als deel van het duo Dorka & Wessels - wil het taboe rond menstruatieondergoed doorbreken. En als iemand dat kan, dan is dat Ruth. Want ze komt van ver en is vastberaden. We spreken haar.
Lees verderRegenboog Verkiezingsdebat
Stem voor de regenbooggemeenschap op 29 oktober! 'Of je nou lhbti+ bent of niet, samen kunnen we er voor zorgen dat Nederland een open en tolerant land is waar minderheden zichzelf kunnen zijn.'
Lees verder