Ladies Lounge met DJ-Ilja
Omschrijving:
Op 29 oktober wordt weer Ladies Lounge georganiseerd in de kelder van Café De Hip aan de Brink 21 in Deventer. DJ Ilja zal zorgen voor de muziek, dus er kan gedanst worden! Natuurlijk is deze vrouwenbijeenkomst op de zondagmiddag net als voorheen: een leuk middagcafé waarbij vrouwen gezellig kunnen (bij)kletsen. Neem je vriendinnen mee. Voor een drankje, (ont-)spanning en vermaak… Vanaf 16.00 uur ben je welkom en de Ladies Lounge gaat door tot 20.00 uur. Entree voor deze Ladies Lounge is € 5,00.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
My Circus
Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden