Historische wandeling Hoorn

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 3 september 2023
Tijd: 13.00
Type: Overige
Website: https://milcolores.nl/

Locatie:

Naam: Verzamelen NS station Hoorn
Plaats: Hoorn
Provincie: Noord-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Op 3 september gaan we weer wandelen met Dineke. Dit keer in Hoorn. We verzamelen om 13.00 uur bij het station.

Belangrijk is om je op tijd aan te melden, want het aantal deelnemers is beperkt.

Je aanmelding is geldig wanneer je de bijdrage van € 3,00 hebt overgemaakt op onze rekening: NL 95 INGB 0004 2139 30

Zorg zelf voor wat te eten en te drinken voor onderweg.

 

Heel graag tot ziens in Hoorn.

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Roze Filmdagen 2026

Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.

Lees verder

Mathilde's Fidelity

We spreken Mathilde Santing, over hoe het is om weer op het podium te staan met haar nieuwe voorstelling, en over trouw blijven aan jezelf in de muziekindustrie en in de liefde.

Lees verder

AFAS Edisons

Froukje & S10 winnen Edison voor Frok en Stien, een EP die uitgroeide tot een hoogtepunt in de Nederlandse popmuziek. 'Frok en Stien maakt indruk als een overtuigend en verbindend popproject.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden