ANAHIT (Nederlandse première)
Omschrijving:
Giorgia Ohanesian Nardin is een Italiaanse kunstenaar van Armeense afkomst. De danssolo ANAHIT is een plek die je omarmt, en waar rouw, plezier en acceptatie van het verleden naast elkaar bestaan. Giorgia laat in deze danssolo taal, beweging en soundscape naadloos samenvloeien.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Tussen geheim en vrijheid
Breaking Walls: de Chinees-Nederlandse queer activist Hoi Yi leeft tussen twee werelden, zijn persoonlijke worsteling zie je in deze geanimeerde, hybride documentaire op VPRO.
Lees verder
Samen met pensioen
'Mijn partner is bang dat ze in een zwart gat valt, heeft geen speciale hobby's dus dat wordt zwaar leunen op mij. Ik zie dat totaal niet zitten en vind het heerlijk om alleen te zijn. Wat zou jij doen?'
Lees verder
My Circus
Ellen von Unwerth's magische circus: de expositie toont 160 iconische foto's van modellen en popartiesten waarin vrouwelijkheid, speelsheid, erotiek en fashion centraal staan, te zien vanaf 31 januari 2026.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden