Poink: wandelen langs jachtslot en over heide
Omschrijving:
Datum: 6 januari 2024 11.00 – 15.00
Categorieën: Vrouwen, Wandelen
Al wandelend in gesprek raken met andere lesbische (LBTQ+) vrouwen? Hou je van een stevige wandeling? Dan is deze wandeling van ruim 12 km misschien wel iets voor jou!
Bij Limburg denk je al snel aan het heuvelachtige zuiden. Maar ook in Noord-Limburg gaat het aardig bergop en -af. We maken een stevige winterwandeling over de grote Mookerheide en langs een zeldzaam jachtslot.
Let op: honden kunnen bij deze wandeling helaas niet mee.
Ben jij er ook bij? Meld je dan snel aan via https://bit.ly/Poinkwandeling.
De kosten voor deze Poink wandeling bedragen € 1,- per persoon.
Praktische informatie
Startpunt: Herberg Restaurant ‘ Zwaantje Groesbeekseweg 106, 6585 KH Mook
De wandeling is 12,2 km en zal ongeveer 4 uur duren.
Parkeren: Op het parkeerterrein bij het eethuis.
Ongeveer halverwege de wandeling houden we een nieuwjaarsreceptie. Neem dus iets lekkers mee zoals een pakje toast en bv een bakje eiersalade. Iets kleins wat je kan delen met de andere dames. En vergeet ook niet om wat te drinken mee te nemen.
Heb je nog een vraag? Stuur dan een e-mail naar wandeling.poink@gmail.com
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Het Rozenkoor
Het Amsterdamse queer koor vervult de behoefte aan verbinding met elkaar onder het genot van zang en theater. We spreken Marga, ook voor haar voelde het als een warm bad.
Lees verder
Iedereen Mag Zoenen Festival
Een vrolijk en inclusief stadsfestival met een serieuze boodschap: op zaterdagmiddag 17 mei verandert de binnenstad van Den Bosch in een kleurrijk decor vol liefde, muziek en verbinding.
Lees verder
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden