Modern Family: van wens tot ouder
Omschrijving:
Ben je LHBTIQA+ en heb je een kinderwens? Of ben je hetero en wil je graag deel uitmaken van een regenbooggezin? En wil je meer weten over de mogelijkheden in zo’n constructie? Kom dan naar onze wensouderbijeenkomst op zaterdag 9 november in Lent (bij Nijmegen). Deze wordt georganiseerd door Meer dan Gewenst en Spot for all.
Tijdens deze middag geeft Meer dan Gewenst een presentatie over de verschillende gezinsconstructies en ouderschapsvormen. Lennart en Sanne nemen de gasten met korte sketches mee in de vraagstukken waar je als wensouders mee te maken krijgt en we sluiten af in groepjes waar wensouders ruim de gelegenheid hebben om alle vragen die ze hebben aan ervaringsdeskundige ouders te stellen. En aan het eind is er tijd om te borrelen!
De bijeenkomst vindt plaats in Lent, bij Nijmegen. Deelnemers krijgen de specifieke locatie per mail toegestuurd na aanmelding.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Horoscoop mei 2025
Richt je aandacht deze maand op het maken van iets moois en blijvends. Luister altijd naar je eigen gevoel en wijsheid, vooral als de onstuimige volle maan een geheim onthult over je ex-vriendin.
Lees verder
Queer & Migrant Film Festival
Al tien jaar is het International Queer & Migrant Film Festival (IQMF) Amsterdam een baken van representatie, veerkracht en artistieke expressie. De openingsfilm dit jaar: Dreamers, van Joy Gharoro-Akpojotor.
Lees verder
Gondola
Een 'reservoir aan feelgood' met 'bijna ondraaglijke schattigheid', noemt NRC de nieuwe film van Viet Helmer. Vanaf 1 mei zie je Gondola in de Nederlandse filmtheaters. Zij aan Zij verloot kaartjes!
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden