Opening Queer Geschiedenismaand
Omschrijving:
Maart is Queer Geschiedenismaand. Tijdens deze maand werken IHLIA en andere deelnemende culturele instellingen samen om lhbtiq+-geschiedenissen, -verhalen en –prestaties te vieren.
Met trots presenteren we deze vijfde editie een database met daarin 40 objecten met queer thematiek uit 40 verschillende museale en archiefcollecties in Nederland.
De opening van Queer Geschiedenismaand is op 28 februari bij IHLIA in OBA Oosterdok, Amsterdam.
Tijdens deze middag presenteren we niet alleen de database, maar ook de daarvan afgeleide in house tentoonstelling Buiten beeld? Queer objecten uit vijf Nederlandse musea en archieven, aangevuld met een uitdagend inhoudelijk programma gepresenteerd door de queer community voor de GLAM-sector (Galleries, Libraries, Archives en Museums) en iedereen die op het snijvlak van de queer community en culturele sector werkt.
Wanneer: 28 februari 2025, 14:30 - 17:30
Waar: Theaterzaal, 7e verdieping, OBA Oosterdok
Aanmelden: voor 12 februari via aanmelden@ihlia.nl
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Roze stem
Woensdag is het zover. We mogen weer. Zelf hoop ik dat het kabinet er heel anders uit gaat zien. Ik hou mijn hart vast. Het is in ieder geval belangrijk dat we met z'n allen naar de stembus gaan en onze stem laten gelden.
Lees verder
Regenboog Stembusakkoord
Lijsttrekkers en vertegenwoordigers van 7 politieke partijen tekenden het COC's Regenboog Stembusakkoord 2025, met daarin een reeks beloften voor de komende kabinetsperiode.
Lees verder
Lesbian Talk
Marjolein en Michelle hebben al 45 afleveringen gemaakt, vol persoonlijke verhalen en bijzondere gasten. We spraken het stel - ze zijn al 11 jaar samen - over de podcast en hun plannen voor de toekomst.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden