Introductiecursus masseren – Queer editie

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 17 mei 2025
Tijd: 10:00
Type: Workshop
Website: https://holosacademie.nl/cursussen-trainingen/introductie-cursus-masseren-queer-editie/?utm_source=zijaanzij

Locatie:

Naam: Het Holos Huis
Straat: Nachtegaalstraat 31
Postcode: 3581 AB
Plaats: Utrecht
Provincie: Utrecht
Land: Nederland

Omschrijving:

Wil jij leren masseren en de kracht van aanraking ervaren in een open en queervriendelijke omgeving?


Tijdens deze cursus leer je in 2 dagen holistische technieken, zodat je familie en vrienden kunt masseren. Je leert hoe je het zelf ervaart om aangeraakt te worden en hoe je masseert vanuit voelende aanwezigheid. Kortom, een fijne kans om kennis te maken met massage en aanraking.


De cursus wordt gegeven door massagetherapeut en docent Josje Fens (zij/haar, die/diens). Josje heeft een eigen praktijk in Utrecht waar die queer personen expliciet welkom heet.


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

When Chueca Dies

Chueca, de iconische wijk in Madrid die al sinds de jaren '90 het bruisende hart van de LGBTIQ+ gemeenschap vormt, staat in deze film symbool voor de vrijheid voor LGBTIQ+ mensen wereldwijd.

Lees verder

Ze mag mijn zussen niet

Mijn partner kan niet door één deur met mijn twee zussen. Aan die zussen ligt het niet. Die vinden mijn vriendin helemaal oké. Wat is het probleem? Mijn partner vindt ze te simpel. Wat zou jij doen?

Lees verder

Coming Out Day

Op 11 oktober is het Coming Out Day. Verschillende steden, zoals bijvoorbeeld Den Haag, Gouda en Arnhem, organiseren daarom op die dag - of de hele week of maand eromheen - verschillende activiteiten.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden