Introductiecursus masseren – Queer editie
Omschrijving:
Wil jij leren masseren en de kracht van aanraking ervaren in een open en queervriendelijke omgeving?
Tijdens deze cursus leer je in 2 dagen holistische technieken, zodat je familie en vrienden kunt masseren. Je leert hoe je het zelf ervaart om aangeraakt te worden en hoe je masseert vanuit voelende aanwezigheid. Kortom, een fijne kans om kennis te maken met massage en aanraking.
De cursus wordt gegeven door massagetherapeut en docent Josje Fens (zij/haar, die/diens). Josje heeft een eigen praktijk in Utrecht waar die queer personen expliciet welkom heet.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Vers leesvoer
Het boek van Nanoah Struik is een universeel verhaal over identiteit, afkomst, familie en uiteindelijk: je plek claimen. Eva Eland laat zien dat iedereen zichzelf mag zijn in het unieke prentenboek Anders.
Lees verder
School voelt onveilig
LHBTIQA+ jongeren voelen zich op school het meest onveilig, blijkt uit onderzoek van Pointer (KRO-NCRV). Ze voelen zich een uitzondering, sommigen mijden school of blijven liever in de kast.
Lees verder
Ik ben ze zat...
De gesprekken met mijn oude vriendinnen draaien om huizen kopen of verbouwingen, kindjes zijn er deels al of onderweg en crèches zoeken is ook een ding. En dan die feestjes! Het is een andere wereld.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden