Danspaleis Centrale Bibliotheek

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 16 mei 2025
Tijd: 14.00 - 16.00
Type: Cafe & Party
Website: https://www.bibliotheekdenhaag.nl/activiteiten/activiteiten/centrale-bibliotheek/Danspaleis_16-05.html

Locatie:

Naam: Centrale Bibliotheek, Podium B (5e verdieping)
Straat: Spui 68
Postcode: 2511 BT
Plaats: Den Haag
Provincie: Zuid-Holland
Land: Nederland

Omschrijving:

Ouderwets gezellige regenboog dansmiddag!


Met de krakers van toen en de dansers van Het Danspaleis die iedereen op de vloer krijgen dansen we dwars door generaties heen. De Platendraaier trekt klassiekers uit de koffer van rock & roll, smartlap, Engelse wals tot merengue. Een feest van herkenning voor ouderen en voor iedereen die van swingen houdt.


Tijdens deze kleurrijke regenboogeditie dansen alle letters (LHBTIQ+), en ieder die zin heeft, door elkaar. Haal je dansschoenen uit de kast en nodig je partner, buren, vrienden, opa of oma uit. Kom zoals je bent en dans gezellig mee!


 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Jongensuren is terug!

Heb jij 'm al gezien? De voorstelling, die vorig seizoen het Nederlandse theater veroverde met lovende recensies én een nominatie voor meest indrukwekkende voorstelling van het jaar, gaat in reprise.

Lees verder

Horoscoop september 2025

Halverwege de maand begint de energie te verschuiven. Passen die nieuwe ontwikkelingen wel echt bij jou? Vergeet niet dat de keuzes die jij maakt ook voor haar consequenties zullen hebben.

Lees verder

Wij doen het ook

'Als ik op een niet-functionele manier werd aangeraakt, zorgde dit voor een paniekreactie, waardoor ik niet kon genieten van aanrakingen, waar ik wél behoefte aan had.' Luka wil het taboe doorbreken.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden