Kom uit de kast! (pub)kwis
Omschrijving:
Vrijdag 11 oktober is het Internationale Coming Out dag.
Daarom organiseren Roze Maandag, COC Tilburg-Breda e.o., Vrouwenkringen Tilburg en Gay Sporting Tilburg samen met Cafe Peanuts de eerste echte 'Kom-uit-de-Kast!'-kwis!
Geef je als team (max. 5 personen) op via https://forms.gle/i3cqrbeYjFuxewJE8
Individueel opgeven kan ook, dan deelt de organisatie je in.
De meest originele teamnaam levert natuurlijk de eerste punten op.
Dus: kom uit die kast en hop hop naar Cafe Peanuts!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Twee oude vrouwtjes
Hartverwarmende voorstelling naar een boek van Toon Tellegen, gespeeld door Thomas, Sacha en Jos. Over dat liefde in vele vormen voorkomt, maar boven alles universeel is.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden