Kom uit de kast! (pub)kwis
Omschrijving:
Vrijdag 11 oktober is het Internationale Coming Out dag.
Daarom organiseren Roze Maandag, COC Tilburg-Breda e.o., Vrouwenkringen Tilburg en Gay Sporting Tilburg samen met Cafe Peanuts de eerste echte 'Kom-uit-de-Kast!'-kwis!
Geef je als team (max. 5 personen) op via https://forms.gle/i3cqrbeYjFuxewJE8
Individueel opgeven kan ook, dan deelt de organisatie je in.
De meest originele teamnaam levert natuurlijk de eerste punten op.
Dus: kom uit die kast en hop hop naar Cafe Peanuts!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Queer Film Confessions
Annefleur Schipper praat met bekende queer rolmodellen uit de media, entertainment en filmindustrie – aan de hand van hun favoriete tv- en filmfragmenten – over hun 'gay awakening'.
Lees verder
Queerstar Martinis
'Als je mijn boek leest en jezelf herkent; ik heb dit voor jou geschreven. Als je tussen twee versies van het leven in zit en geen van beide passen. Je bent niet alleen.' We spreken Shake Malhotra.
Lees verder
BECOMING Fluid
Binnenkort in Amsterdam: fluïde bubbel waar queer de norm is, maar iedereen welkom. Dat is BECOMING: een bruisende avond met poëzie, theater, workshops en feest.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden