Informatiebijeenkomst wensouders

Algemene informatie:

Geplaatst door:
Datum: 24 januari 2021
Tijd: 09:00-13:00
Type: Overige
Website: https://www.facebook.com/events/388272209160805/

Locatie:

Dit is een online event

Omschrijving:

We organiseren een online wensouderbijeenkomst via een webinar, bedoeld voor LHB(T)’s met een kinderwens en ook hetero’s die een roze gezin overwegen zijn van harte welkom.


Het wordt een combinatie van veel informatie en het stellen van vragen. Ervaringsdeskundigen zullen hun verhaal vertellen, en er zal aandacht zijn voor de juridische kant en wat er uit onderzoek naar roze gezinnen blijkt.h


Meer info en tickets: https://www.meerdangewenst.nl/activiteit/wensouder-24jan2021/

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Ze wil me terug

Mijn vrouw verliet me na vijftien jaar huwelijk voor een jonger ding. Inmiddels zijn we twee jaar verder en is die relatie uit, nu realiseert ze zich dat ze de grootste fout van haar leven heeft gemaakt.

Lees verder

'Vrouwen zijn solidair!'

Mijntje, Mia en Zina gaan op bezoek bij Mia's moeders. 'Juist jullie als radicale feministen zouden moeten beseffen hoe belangrijk het is dat Zina het werk kan doen dat ze het liefste doet!'

Lees verder

Liefde en barmhartigheid

Ingrid Kluvers schreef een nieuw boek: Aan de oever van de rivier, een verhaal over de dunne grens tussen vrijheid en overgave. We spreken haar, over het boek, keuzes en het belang van verhalen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden