Janey Eindejaarsfeest Het Sieraad
Omschrijving:
For girls who love girls who love girls.
Om het jaar mooi en groots af te sluiten heb ik gekozen voor de pracht locatie: Het Sieraad in Amsterdam, met meerdere zalen zal het voelen als een mini festival, de grote Urban, hitjes zaal, een wat kleinere House zaal en een area waar je rustig kunt chillen, kletsen en een foodcorner! Met deze locatie en +- 1400 bezoekers zullen wij het eindejaarsfeest afsluiten met een knaller! BE THERE!
We all love women, don't we? Let's get together and meet new lovers & friends. Janey will bring all the girls to the urban yard. Let's dance, drink, flirt, laugh, connect and vibe.
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Het goede voorbeeld
Vlamousse zit met de handen in het haar. En in de poepluiers. Een fantasierijke, grappige en muzikale queeste van twee jonge moeders over het grote opvoeden, te zien vanaf 8 januari.
Lees verder
Wat een jaar
Zo dankbaar dat we dit mogen ervaren. En af en toe zo bang voor wat het komende jaar gaat brengen met al die gekke nieuwsberichten. Want als ik iets wil beschermen, is het wel ons roze gezin.
Lees verder
Vers leesvoer
Lees de nieuwste Scarpetta-thriller, brieven van Virginia Woolf, een boek over tien vrouwelijke denkers van blijvende betekenis en een relativerende handreiking voor iedereen die worstelt met familie.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden