Zij ontmoet Haar
Omschrijving:
Maandelijks organiseer ik ontmoetingsavonden voor lesbische vrouwen in Bar Ö in Venlo (met het OV gemakkelijk te bereiken). Ik wil het laagdrempelig houden en mijn doel is om iets op te zetten voor ons vrouwen. Voor verbinding, nieuwe vriendschappen, interessante gesprekken, leuke activiteiten of gewoon een gezellige avond uit.
Stuur mij gerust een bericht of zoek ons op via Instagram of Facebook. Voel je welkom!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Crocodile Tears
Wendy Moore op een keerpunt: haar nieuwe track gaat over zelfsabotage en uitstelgedrag: 'Het zijn echte tranen, maar je had ze kunnen voorkomen. Het is gewoon je eigen schuld.'
Lees verder
Ontdekken wie je bent
Voorzichtig verlangen in een complexe wereld - La Petite Dernière en Little Trouble Girls zie je tijdens de Roze Filmdagen 2026 - Soms versterken films onverwacht elkaars thema's.
Lees verder
Roze Filmdagen 2026
Vanaf 18 maart kun je terecht in Amsterdam voor queer cinema van over de hele wereld: van intieme arthousefilms tot energieke komedies. Het festival laat zien hoe divers en mooi LGBTQ+ verhalen zijn.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden