Zij ontmoet Haar
Omschrijving:
Maandelijks organiseer ik ontmoetingsavonden voor lesbische vrouwen in Bar Ö in Venlo (met het OV gemakkelijk te bereiken). Ik wil het laagdrempelig houden en mijn doel is om iets op te zetten voor ons vrouwen. Voor verbinding, nieuwe vriendschappen, interessante gesprekken, leuke activiteiten of gewoon een gezellige avond uit.
Stuur mij gerust een bericht of zoek ons op via Instagram of Facebook. Voel je welkom!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Mooie beloften kabinet
'Het is goed nieuws dat het nieuwe kabinet belooft om geweld en discriminatie tegen de regenbooggemeenschap en andere groepen aan te pakken, acceptatie te bevorderen en vaart te maken met emancipatie.'
Lees verder
Kracht en kwetsbaarheid
A Queer Gaze: verleden en heden in beeld. Activist Audre Lorde beschreef zichtbaarheid als een paradox: het maakt ons kwetsbaar, maar tegelijkertijd is het ook onze grootste bron van kracht.
Lees verder
Relaties buiten de norm
Partners van bi+ mensen zijn zelf vaak niet bi+, maar ervaren aantrekking tot één gender. Ze zijn bijvoorbeeld hetero, homo of lesbisch en dus monoseksueel. Hun relatie valt onder gemixte oriëntatie relaties.
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden