Book Club Saarein
Omschrijving:
Saarein organiseert een maandelijkse boekenclub waarin we samen boeken lezen die zich richten op het doorbreken van het patriarchaat en onderwerpen die hiermee verbonden zijn, zoals systeemverandering, feminisme, anti-discriminatie, queerness, revolutie en alles wat jij wilt inbrengen!
Voor de eerste editie lezen we geselecteerde manifesten uit ”Burn It Down! Feminist Manifestos for the Revolution” van Breanne Fahs.
Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen naar saareinevenementen@gmail.com. Dan sturen wij je de pdf’s. ❤️
Eerste bijeenkomst: woensdag 12 februari om 20:00 uur bij Saarein!
Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.
Recent nieuws:
Wild 'n Sweet Festival 2026
Samen, luid en zonder grenzen: het festival met de 'meeste glitters, regenbogen en grensverleggende acts' keert terug op 6 juni, met o.a. Lynks, Only Fire, BIG WETT en Alice Olsthoorn.
Lees verder
Bridgerton S5
Queer love, queer joy en zoveel verlangen in nieuw hoofdstuk van liefde en hoop: 'een heel seizoen van Bridgerton wijden aan een sapphische relatie voelt enorm.' De opnames zijn van start!
Lees verder
Waar blijft de tijd
'Oh het gaat allemaal zo snel.' Heb jij een (jong) gezin en herken je deze uitspraak? 'Geniet nu het kan, want voor je het weet, zijn ze groot.' 'Ze groeien als kool.' 'Deze periode krijg je nooit meer terug.'
Lees verder
Meer nieuws & achtergronden