Opwindend lesje

Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met Zij aan Zij. Samen met haar vriendin Mia trotseert zij ouders in ontkenning, gekke reacties van collega's en menig spannend avontuurtje. Zoals ook dit weekend.

Tot Mijntjes verbazing draagt Mia opeens een bril en een witte bloes. En dat genoegen loopt al snel uit de hand…

*

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Sprekend verleden

Theater over verhalen, kunst en identiteit - Zadie: 'Ik bewonder Beckett en ik respecteer Joyce. Maar ik hou van Woolf. Als ik het zwaar heb herlees ik haar dagboeken, en dat helpt me verder.' Wij: 'Oh vertel eens.'

Lees verder

Anders durven zijn

Queer Beer zet in op verbinding. Ook het alcoholvrije biertje Spicy Mango 0.0 is ontwikkeld samen met de queer community. We spreken brouwer en Queer Beer-eigenaar Sebastiaan.

Lees verder

Roze filmdagen 2026

Als grootste en langstlopende LGBTQ+ filmfestival van Nederland presenteert Roze Filmdagen ook dit jaar een rijk programma met zo'n 140 speelfilms, documentaires en korte films van over de hele wereld.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden