Nieuwsvrije zone

Mijntje heeft het gehad met die constante berichtenstroom en verklaart haar bank tot een nieuwsvrije zone. Vanaf nu alleen nog positiviteit en koekjes. Politiek, milieu, ellende: ze wil het allemaal niet weten. Of toch wel?!

Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met Zij aan Zij. Samen met haar vriendin Mia trotseert zij ouders in ontkenning, gekke reacties van collega's en menig spannend avontuurtje.

 

 

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Natuurlijk queer

In het interactieve theatercollege Seksuele diversiteit in het dierenrijk komt in een mix van wetenschap en humor feitjes over dragqueenzeekatten, parende pinguïns en interseksuele kangoeroes aan bod.

Lees verder

Queer geschiedenismaand

De maand maart staat in het teken van verhalen door de tijd heen van en over mensen die niet passen in de 'standaard' ideeën over liefde, gender, sekse en seksualiteit.

Lees verder

25 jaar getrouwd

Op 1 april is het 25 jaar geleden dat in Nederland het burgerlijk huwelijk werd opengesteld voor stellen van gelijk geslacht. Een historische gebeurtenis en een wereldprimeur. Zijn jullie dit jaar 25 jaar getrouwd?

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden