Poes Zina

Mijntje is terug! De rondborstige, roodharige biseksuele Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met ons. Samen met haar vriendin Mia trotseert zij ouders in ontkenning, gekke reacties van collega's en menig spannend avontuurtje.

Dit jaar viert Mijntje haar 18de jubileum, maker Margreet de Heer heeft in de tussentijd ook mooie andere projecten op poten gezet (zie www.margreetdeheer.com) en vanaf heden is Mijntje te vinden in StripGlossy.

Mijntje heeft al jaren een relatie met Mia. Een nieuwe ontwikkeling is dat Zina bij de twee is ingetrokken: Een sekswerker die het liefst als poes behandeld wil worden. Margreet: 'Dat opent allerlei nieuwe perspectieven. Mijn vingers jeuken om die te gaan tekenen!'

 

 

 

Meer Mijntje vind je hier!

*

Blijf op de hoogte!

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Queer notes

In een wereld waar niet elke liefde openlijk gevierd mag worden, biedt muziek een ruimte waarin alle emoties kunnen klinken – van verlangen en hartstocht tot verdriet en bevrijding.

Lees verder

Crowded Bodies XL

What You See Festival zoekt mensen voor een uniek dansproject van de Italiaanse choreograaf Daniele Ninarello. Dans of beweeg je graag en lijkt het je fantastisch om samen iets te maken? Dan is dit je kans!

Lees verder

Vóór conversieverbod

'Dit is een overwinning voor slachtoffers van conversiehandelingen', aldus COC-voorzitter Myrtille Danse. 'Je bent goed zoals je bent, laat niemand je ooit iets anders wijsmaken.'

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden