Netflix (& chill)

Even bijkomen van de Prides deze zomer? Op Netflix is weer van alles te bekijken. Zo is Hannah Gadsby getrouwd en maakte een nieuwe Netflix-special: Something Special. Nick en Charlie moeten examen doen en gaan naar Parijs in een nieuw seizoen van Heartstopper en in het eerste queer-datingprogramma The Ultimatum: Queer Love komen de stellen voor lastige keuzes te staan.

 

Heartstopper seizoen 2

De serie, gebaseerd op de graphic novels van Alice Oseman, is razend populair. Het eerste seizoen, te zien vanaf april 2022, drong door tot de top 10 best bekeken series op Netflix in maar liefst 54 landen. Vanaf 3 augustus zie je hoe het verder gaat met Nick en Charlie, Tara en Darcy

Lees meer

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Julian

Het filmdebuut van Cato Kusters, gebaseerd op het gelijknamige boek van Fleur Pierets, gaat in wereldpremière tijdens het Internationaal Filmfestival van Toronto en is vanaf november in de bioscoop te zien.

Lees verder

Ik mis haar zo

'Alle stukjes waren op z'n plek gevallen, dat gevoel, ken je dat? Tenminste, dat is wat ik dacht. En ik dacht dat zij dat ook zo voelde.' Tot alles veranderde: 'Het was alsof er een raam kapot sprong.'

Lees verder

Emotional Motions

Door er keihard én totaal kwetsbaar in te duiken, willen de makers er naast ongemak en onvermogen ook plezier en energie in vinden. Voor zichzelf en voor iedereen die zich in hun queerlijkheid herkent.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden