Kinky speelfeest

De rondborstige, roodharige biseksuele Mijntje is een creatie van Margreet de Heer (de eerste Stripmaker des Vaderlands!) en deelt al sinds 2004 haar getekende lief en leed met ons. Samen met haar vriendin Mia trotseert zij ouders in ontkenning, gekke reacties van collega's en menig spannend avontuurtje.

Mijntje vierde vorig jaar haar 18de jubileum en maker Margreet de Heer heeft in de tussentijd vele andere projecten opgezet (zie www.margreetdeheer.com). Vanaf heden is Mijntje ook te vinden in StripGlossy

Mijntje heeft al jaren een relatie met Mia. Een nieuwe ontwikkeling is dat Zina bij de twee is ingetrokken: Een sekswerker die het liefst als poes behandeld wil worden. Margreet: 'Dat opent allerlei nieuwe perspectieven. Mijn vingers jeuken om die te gaan tekenen!' Meer over Mijntje, Mia en Poes Zina lees je hier!

Vandaag maken Mijntje en Mia kennis met de wereld van Zina: Ze gaan met z'n drieën naar een kinky feest.

 

Meer Mijntje vind je hier!

*

Blijf op de hoogte!

 

 

Reacties

Log in om reacties te lezen en zelf te reageren.



Recent nieuws:

Nieuwe voorzitter COC

Myrtille Danse is de nieuwe voorzitter van COC Nederland. Ze werd op zaterdag 21 juni gekozen door de vergadering van regionale COC-verenigingen in Den Bosch. Astrid Oosenburg nam afscheid.

Lees verder

Hooked On You

Een ode aan queer vrouwen en de clichés die we maar al te graag omarmen: U-Hauling, karabijnhaken, intense blikken… Voor iedereen een catchy track, voor insiders een herkenbare knipoog.

Lees verder

Feiten & cijfers

Het rapport van Movisie geeft informatie over de acceptatie, welzijn en gezondheid van lesbische, homoseksuele, bi+, trans, non-binaire, intersekse, queer en aseksuele personen.

Lees verder
Meer nieuws & achtergronden